st9.krestanka.cz

Informace pro rodiče


Vážení rodiče,

výuka končí dne 18.12. 2020. V pátek si žáci vyklidí šatní skříňku a odnesou si domů veškeré pomůcky, učebníce i sešity. Jednu vyučovací hodinu věnujeme vánoční besídce. Přeji Vám klidné a radostné prožití adventího času a mnoho zdraví a sil v roce 2021.

Helena JordánováVážení rodiče,

distanční výuka od 12.10. 2020 se netýká žáků speciálních tříd, takže výuka  Vašich dětí bude probíhat běžným způsobem ve škole. 

Jordánová


Vážení rodiče, 

dne 7.10. 2020 jsem žákům předala dopis, ve kterém jsou důležité informace ohledně distanční výuky. Prosím, přečtěte si ho a zkuste se s dětmi přihlásit do aplikace Teams. Při případné distanční výuce budou používány pouze programy Bakalář a Teams, proto je nutné, abyste s nimi uměli zacházet i Vy. Děkuji.

JordánováVážení rodiče,

dne 11.9. jsem žákům předala dopis pro zákonné zástupce a přihlášku na zájmové kroužky. Prosím, vše si důkladně prostudujte a přihlášku vraťte zpět vyplněnou, i když se žáci na žádný kroužek nepřihlásí. Děkuji.

JordánováVážení rodiče,

vítám Vás v novém školním roce. Čtěte prosím pravidelně webové stránky školy, na kterých najdete všechny podrobné informace ohledně provozu školy. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat.

Přeji všem pevné zdraví a mnoho úspěchů.


Mgr. Helena Jordánová 
Copyright © 2021 st9.krestanka.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.